Tłumaczenia dokumentow

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
Gumis
Posty: 95
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:57

Tłumaczenia dokumentow

Post autor: Gumis »

Potrzebuje przetłumaczyć kilka dokumentów z języka chorwackiego na polski. Potrzebny jest mi Tłumaczenia Chorwacki , nie wiem czy lepsze będzie biuro tłumaczeń.Ktoś z was zajmuje się takimi rzeczami ?
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: Tłumaczenia dokumentow

Post autor: Frania »

Tłumaczenie przydają się w róznych sytuacjach. Tu zarówno klienci indywidualni korzystają z takich usług, tak samo jak i firmy, szczególnie te działające na arenie międzynarodowej. Co do firm od takich zadań to warto sobie zerknąć na http://www.verbo.com.pl Jest to biuro tłumaczeń.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: Tłumaczenia dokumentow

Post autor: Frania »

Na pewno tu warto zerknąć sobie na http://www.sct-tlumaczenia.pl W tym miejscu znajdziecie biuro tłumaczeń gdzie na pewno pomogą wam z różnymi tłumaczeniami. Na pewno będzie to dobra opcja zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla firm.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Tłumaczenia dokumentow

Post autor: mczay »

Najlepszego tłumaczenia możesz oczekiwać od biura tłumaczeń ze strony: https://www.pozena.com/ . Firma ma szeroki zakres usług i wiele języków do wyboru, więc najprawdopodobniej interesujący Ciebie język jest dostępny w ich ofercie. Do tego ceny mają atrakcyjne, dlatego warto skusić się na ich usługi.
Awatar użytkownika
Jobel
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:28

Re: Tłumaczenia dokumentow

Post autor: Jobel »

Od siebie zdecydowanie mogę polecić biuro tłumaczeń xnativi - https://xnativi.pl/tlumaczenia-dokumentow/ ogarniają nie tylko tłumaczenia w języku chorwackim ale też w sumie w dowolnie wybranym innym języku i są bardzo szybcy ale przy tym nie przydarzają im się błędy.
Awatar użytkownika
mariacka
Posty: 98
Rejestracja: 24 paź 2019, 14:34

Re: Tłumaczenia dokumentow

Post autor: mariacka »

tlumaczenia dokumentow, to nie taka latwa sprawa, wiem cos o tym, bo sama potrzebowalam kogos, kto pomoze przy tlumaczeniu wlasnie dokumentow samochodowych, na szczescie trafilismy na https://www.duplikatydowodow.pl/ i wszystko poszlo bardzo sprawnie
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 292
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Tłumaczenia dokumentow

Post autor: kolka »

Szukając tłumaczeń do swojej firmy trafiłam też na ofertę od : turbotlumaczenia.pl Myślę, że tu także będziecie mogli liczyć na tłumaczenia, których akurat będziecie potrzebować. Kompleksowo pomagają tu z tego typu usługami.

catcalled
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 158
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: Tłumaczenia dokumentow

Post autor: suzzi »

Tłumaczeniem dokumentów, jak i wszelkich innych tekstów może dla was zająć się biuro tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-informatyczne/ . Możecie mi wierzyć, albo nie, ale są to prawdziwi spece, którzy z pełną starannością tłumaczą wszelkie treści. Oferują oni chociażby tłumaczenia informatyczne z różnych języków, posługują się nawet specjalistycznymi sformowaniami. Dlatego ich praca jest zawsze wysoko oceniana.
Tłumaczka1

Re: Tłumaczenia dokumentow

Post autor: Tłumaczka1 »

Najlepiej skontaktować się ze sprawdzonym tłumaczem takim jak agencja Skrivanek. Ma ona w zespole takie osoby jak tłumacz polsko-chorwacki, tłumacz polsko angielski i wielu innych, którzy mogą przetłumaczyć teksty o nawet bardzo specjalistycznej tematyce, zarówno w formie uwierzytelnionej, jak i zwykłej.
mórarz

Re: Tłumaczenia dokumentow

Post autor: mórarz »

Całe szczęście, tłumaczenie dokumentów mamy już za sobą. Wystarczyło zgłosić się do biura EFFEKT https://effekt-szczecin.pl/biuro-tlumaczen/ w Szczecinie, które to zadanie wykonało sprawnie i należycie. Teksty zostały przetłumaczone bardzo sprawnie i na czas, a przecież o to mi chodziło.
Żyrafa

Re: Tłumaczenia dokumentow

Post autor: Żyrafa »

Zlecenie tłumaczenia nieznanej osobie może więc przysporzyć nam znacznie więcej kłopotów niż korzyści, lepiej więc nie ryzykować i od razu udać się do dopowiedniego tłumacza, podejmij dobrze decyzję komu zlecasz https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... ego-,12824. Współpraca z profesjonalnym biurem to gwarancja satysfakcjonującej jakości, sprawnej obsługi i znaczna oszczędność czasu oraz nerwów!
kórtyna

Re: Tłumaczenia dokumentow

Post autor: kórtyna »

Całkowicie rozsądne okazało się skorzystanie z pomocy tłumacza. Należytego wsparcia na tym polu udzielono mi w https://www.unia-rzw.com.pl/cennik , przez co przetłumaczono dla mnie teksty w języku francuskim. Bezbłędnie a przede wszystkim szybko, dzięki czemu mogliśmy je natychmiast przesłać. Polecam!
Jędker

Re: Tłumaczenia dokumentow

Post autor: Jędker »

Tak naprawdę same tłumaczeni dokumentów są czymś bardzo ważnym i tym bardziej jeśli jeszcze rozchodzi się o tłumaczenia techniczne. Moim zdaniem bardzo fajną ofertę mają w https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-techniczne/ i jestem zdania, że jak najbardziej takie tłumaczenia są niezwykle istotne.
ODPOWIEDZ