Targi

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
monta
Posty: 96
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:16

Targi

Post autor: monta »

Nie będę chyba oryginalny jak napiszę że na takim stoisku na targach sprawdzi się ścianka reklamowa,coś z oferty którą znajdziesz na https://www.retio.pl/ .Szczególnie na targach,warto być zauważonym,bo same hostessy nie wystarczą...I dobrze też pomyśleć o odpowiedniej kolorystyce takiej ścianki,która ma przyciągnąć wzrok odwiedzających,czyli być może potencjalnych klientów którzy odwiedzą nasze stoisko!
Awatar użytkownika
wiola789
Posty: 19
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:16

Re: Targi

Post autor: wiola789 »

Ścianka reklamowa owszem jest dobrą reklamą, ale podstawą jest odpowiednie stoisko, które przyciągnie wzrok i od razu zainteresuje. Jego wykonanie można zlecić firmie Berkano Expo A jak wyjątkowe stoiska potrafią stworzyć zobaczyć można w ich portfolio https://www.berkano.pl/portfolio

bonari
Awatar użytkownika
glodny
Posty: 145
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:59

Re: Targi

Post autor: glodny »

W przyszłym miesiącu moja firma po raz pierwszy będzie wystawiać się na takich targach. Szukam właśnie odpowiedniego namiotu do wystawienia się. Przejrzałem już co prawda kilka ofert, ale najbardziej zainteresowała mnie ta https://www.vitabri.pl/ - chociażby ze wzgldu na niskie ceny. Ktoś z was korzystał z ich usług?
ODPOWIEDZ