formy reklamy

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
gość

formy reklamy

Post autor: gość »

Warto też zastanowić się nad wizualnymi formami reklamy które przyciągną wzrok potencjalnego klienta... Może taka ścianka reklamowa https://www.retio.pl/ .Co prawda wystawie się je głównie na targach,ale może też sprawdzić się jako tzw. wystawka przy wejściu do firmy, na podanej przeze mnie stronie można znaleźć sporo podpowiedzi jak rekalmować firmę!
Markuś

Re: formy reklamy

Post autor: Markuś »

Form reklamy jest tak naprawdę ogrom. Tylko trzeba wybrać tą, która najlepiej sprawdzi się w naszej branży. Ja jestem już po konsultacjach z agencją https://virtualpeople.pl/ i im powierzam zadanie przeprowadzenia kompleksowej kampanii. Mega profesjonaliści i widać to od pierwszego spotkania
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 166
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: formy reklamy

Post autor: otylia »

Sposób reklamy jak i pozyskiwania klientów trzeba dopasować do biznesu jaki prowadzimy. na pewno działania w social mediach, własna strona internetowa. Nasza firma prowadząca sprzedaż paneli fotowoltaicznych korzysta z usług https://marketingrelacji.com/ . Marketing Relacji Sp. z o.o. to agencja marketingowa i reklamowa świadcząca szereg usług wspierających rozwój marki, budowanie relacji z klientem. Udostępniają legalne bazy klientów.
Awatar użytkownika
frajka
Posty: 74
Rejestracja: 11 lis 2019, 16:41

Re: formy reklamy

Post autor: frajka »

Mnie pozytywnie zaskoczyła współpraca z firmą twogecko https://twogecko.pl/casestudies/myslnaz ... ium=03_mzd , chciałam wypozycjonować stronę internetową pod konkretne frazy. Wiadomo, nie od dziś że jak tego nie robisz to nie istniejesz dla wyszukiwarek, pomogli mi się z tym uporać.
Oleś

Re: formy reklamy

Post autor: Oleś »

Jeśli potrzebujesz skuteczniej reklamy w internecie, to koniecznie skontaktuj się z nimi https://pl.solvexpand.com/. Szczególnie polecam ich usługę prospectingu - czyli o trafnym zbieraniu osób z grupy docelowej i trafiania do nich właściwymi komunikatami, by zechcieli być klientami firmy. Warto również skorzystać z usługi generowaniem leadów.
ODPOWIEDZ