Wybór dostawcy energii

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Dacjusz-64
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2020, 5:22

Wybór dostawcy energii

Post autor: Dacjusz-64 »

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem dość znaczny wzrost w opłatach za energię dostarczaną do firmy, więc planuję zmienić dostawcę. Ofert jest naprawdę dużo i trudno jest mi się zdecydować. Może wy podpowiecie mi, jaka oferta jest według was najkorzystniejsza?
Awatar użytkownika
Ignacy_77
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 8:47

Re: Wybór dostawcy energii

Post autor: Ignacy_77 »

Widząc, ile ofert jest dostępnych na rynku, od razu wiedziałem, że samemu będzie mi trudno podjąć decyzję. Zdecydowałem się skorzystać z pomocy firmy Elektrum i to była najlepsza decyzja. Wyjaśnili mi co i jak i dzięki temu teraz mam o wiele niższe opłaty. Polecam!
Awatar użytkownika
molika
Posty: 214
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Wybór dostawcy energii

Post autor: molika »

Może warto zastanowić się nad całkiem innym rozwiązaniem? Jeśli interesuje Was ekologiczne podejście oraz chcecie sporo zaoszczędzić, to warto zainwestować w odnawialne źródła energii. Obecnie jeszcze plusem jest to, że można otrzymać dofinansowanie na montaż paneli słonecznych. Dzięki temu cała inwestycja znacznie szybciej się zwróci. Warto zadbać o środowisko i jednocześnie zyskać na tym finansowo.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Wybór dostawcy energii

Post autor: mczay »

Wybór dostawcy na pewno zawsze jest trudny. Wybór może być jeszcze trudniejszy jeśli chodzi o wybór dostawcy energii do firmy. Na stronie: https://www.enea.pl/pl/dlafirmy są ciekawe oferty dla firm w szerokim wyborze. Naprawdę warto na którąś się zdecydować.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Wybór dostawcy energii

Post autor: Lolka »

A co powiecie na to, żeby zmienić dostawcę energii na firmę Respect Energy, która oferuje prąd pozyskany w 100% ze źródeł odnawialnych? Moim zdaniem byłaby to dobra decyzja ;) W ten sposób Wasza firma mogłaby być nie tylko bardziej ekologiczna, ale moglibyście również znacznie ograniczyć koszty ;)
ODPOWIEDZ