Ubiór do biura

Wątek o prowadzeniu firmy.
Marłużnar85

Ubiór do biura

Post autor: Marłużnar85 »

Bardzo ładna spódnica ołówkowa plus size trafiła mi się w karko.pl https://www.karko.pl/pl/c/Spodnice-olow ... zystych/43. Mogę ją ubierać na różne okazję lub do biura. Będę częściej zaglądać do tego sklepu bo wybór jest naprawdę szeroki i nie obawiam się o brak moich rozmiarów.
drzewko

Re: Ubiór do biura

Post autor: drzewko »

Hej. Ja zawsze chodzę elegancko ubrany, garnitur i koszula muszą być, bo ubiór to moja wizytówka. Ja ogólnie lubię chodzić w koszulach i zawsze je kupuję wprost od polskiego producenta StylMen z Rybnika https://www.stylmen.pl/pl/home.html#3464 Koszule od nich są najwyższej jakości. Bardzo długo w nich chodzę i nic się nie dzieje, łatwo się prasują oraz cena/jakość jest bardzo dobra. Koszule są szyte na wymiar, więc leża idealnie i mega wygodnie. Pozdrawiam.
dondiego

Re: Ubiór do biura

Post autor: dondiego »

Siemka. Ja od lat pracuję w korpo, więc wygodny i wysokiej jakości garnitur to podstawa. Już miałem ich kilkanaście i muszę przyznać, że zawsze trafiałem na dobrych producentów takich ubrań. Jako że lubię eksperymentować, to zawsze kupuję garniaki innych marek w nowych sklepach. Zawsze do szukania tych firm wykorzystuję stronę z bazą przedsiębiorstw z branży modowej: https://www.modnie-stylowo.pl/firmy/polska/garnitury Znajdziecie na niej w sumie firmy z całej Polski i nie tylko z ubraniami, ale i fryzjerów, salony urody etc. Żona mi pokazała tę stronę i miała rację, że jest warta uwagi, mimo że bardziej skierowana jest do kobiet.
ODPOWIEDZ