Szkolenia BHP

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 306
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Szkolenia BHP

Post autor: kolka »

Pewnie każdy wie, że szkolenia z zakresu BHP są szkoleniami obowiązkowymi i to na pracodawcy spoczywa obowiązek pilnowania tego, by pracownicy byli na bieżąco w tym temacie. W grę wchodzi bezpieczeństwo pracy, które powinno być zachowane w każdej firmie i to na jak najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o szkolenia to ciekawie prowadzą je tutaj https://kursbhp.com/ - co ważne, szkolenia są przeprowadzane w formie online.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Szkolenia BHP

Post autor: mczay »

Szkolenie BHP jest obowiązkowe i powinien o tym każdy wiedzieć. Mało tego, trzeba go regularnie powtarzać. Aby znacznie uatrakcyjnić takie szkolenie można go zorganizować w innej formie niż dobrze znane szkolenie. Na strronie: https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ firma oferuje takie szkolenia w wersji elektroniczne. To na pewno będzie spore zaskoczenie dla pracowników, ale na pewno też chętniej zaangażują się w takie szkolenie.
Awatar użytkownika
Karinka09
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:25

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Karinka09 »

Do tematu BHP w każdej firmie należy podejść bardzo poważnie i rzetelnie. Dzięki temu uda się jak najbardziej zminimalizować powstawanie wypadków w miejscu pracy. Oczywiście niezwykle ważne są szkolenia w tym zakresie, żeby ludzie znali podstawowe zasady BHP. Ale przedtem trzeba najpierw opracować niezbędną dokumentację, procedury oraz oszacować ryzyko na każdym stanowisku pracy. Można to zrobić samodzielnie, ale również dla pewności można także wspomóc się fachową wiedzą profesjonalnej firmy, które na co dzień zajmuje się głównie właśnie tematem BHP - http://centrum-bhp.warszawa.pl/. Dobrze opracowane procedury i wdrożone zaasdy będą procentowały bezpieczną pracą i brakiem wypadków w pracy.
:)
Awatar użytkownika
lavendowe
Posty: 28
Rejestracja: 23 maja 2019, 21:58

Re: Szkolenia BHP

Post autor: lavendowe »

Warto jest doszkolić się z zakresu BHP oraz PPOŻ żeby wiedzieć w jaki sposób zadbać o swój dom, firmę czy magazyn. To gwarantuje bezpieczeństwo osób przebywających w danym budynku. Żeby prawidłowo i rzetelnie zadbać o ten dział firmy, można skorzystać z pomocy profesjonalistów - https://safetymark.pl/systemy/detekcja-gazow/ Dzięki temu będziecie mieć pewność, że podjęliście wszystkie kroki, żeby uczynić firmę czy dom bezpiecznym dla siebie jak i innych.
lepiej późno niż wcale
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: Szkolenia BHP

Post autor: sapex »

Warto wysyłać pracowników na takie szkolenia, bo moim zdaniem nie ma niczego ważniejszego w firmie niż przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Jeżeli przy okazji szukacie sklepu z akcesoriami BHP to tutaj https://www.egsystem-sklep.pl/ powinniście znaleźć to, czego szukacie ze względu na szeroką ofertę. Dobre ceny i szybka wysyłka, a ja osobiście własnie za to uwielbiam sklepy internetowe.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 157
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: Szkolenia BHP

Post autor: suzzi »

Owszem każdy kto prowadzi swoją firmę powinien przygotować się w kwestiach bhp i nawet nie tylko powinien przyjść odpowiednie szkolenia, ale również powinien zakupić wszelkie artykuły bhp. Dzisiaj wszystko idzie zakupić drogą online. Zobaczcie przykładowo na bogatą ofertę https://www.bhp-gabi.pl/k207,ochrona-dr ... chowe.html . Tam kupicie wszelkie niezbędne artykuły bhp takie jak aparaty oddechowe, odzież ochronną etc.
Awatar użytkownika
Wektor
Posty: 143
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:40

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Wektor »

Jeśli o to chodzi to szkolenia wstępne i okresowe organizuje śląska firma BHP INKA https://bhp-inka.pl/szkolenia-bhp/ Szkolenia sa na wysokim poziomie, instruktorzy bardzo w porządku, dobrze przekazują wiedzę. Firma ma zresztą duże doświadczenie w tym temacie i na plus dodam jeszcze, że stawki sa ok.
Awatar użytkownika
LuisLopez
Posty: 65
Rejestracja: 08 maja 2020, 7:59

Re: Szkolenia BHP

Post autor: LuisLopez »

W mojej firmie wszystkie szkolenia z zakresu BHP, PPOŻ i pierwszej pomocy przeprowadza firma Szkolenia Bielsko http://www.szkolenia.bielsko.pl/course_ ... sza-pomoc/ . Są bardzo kompetentni i potrafią dostosować treści szkoleniowe pod konkretny rodzaj wykonywanej pracy. Firma jak najbardziej godna zaufania.
Awatar użytkownika
owsianka91
Posty: 93
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:56

Re: Szkolenia BHP

Post autor: owsianka91 »

Ktoś z was miał szkolenie BHP online w firmie? Ja właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tej firmy https://kursbhp.com/ i przeprowadzeniem szkolenia przez internet. Koronawirus nadal grasuje i boję się zarażeń wśród pracowników podczas szkolenia stacjonarnego.
Awatar użytkownika
Agregat
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2019, 15:59

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Agregat »

Akurat teraz będziemy potrzebować specjalnego szkolenia z zakresu Energia i chcemy nawiązać współpracę z Bureau Veritas https://szkolenia.bureauveritas.pl/szko ... a/otwarte/ . Słyszałam, że są jedną z najbardziej uznanych jednostek szkolących na polskim rynku. Warto zatem zaufać ich doświadczeniu i zespołowi trenerów, którzy są specjalistami w tej dziedzinie.
kąk

Re: Szkolenia BHP

Post autor: kąk »

Szkolenia to jedno ale warto też zainwestować w dobre i solidne oraz konkretne produkty bhp projektowanie części śląsk https://bikonstruktor.pl/projektowanie-cad precyzyjne i solidnie wykonane modele
jaś

Re: Szkolenia BHP

Post autor: jaś »

Na pewno na szkoleniu BHP dowiedzieliście się, że w zakładach pracy potrzebne są środki higieniczne i bez nich ani rusz! W tym celu wiele firm kontaktuje się z producentami takich środków, aby zapewnić sobie w dobrej cenie stałe dostawy. Jeśli chodzi np. o ręczniki jednorazowe, to można zgłosić się do https://www.lamix.pl/pl/menu/120/reczni ... erowe.html
Michaś

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Michaś »

Po szkoleniach bhp, na pewno warto będzie swoją wiedzę porządnie wykorzystać i zaopatrzyć się w solidną odzież roboczą. W dzisiejszych czasach na pewno trzeba też zapewnić odpowiednie maski, dlatego polecam zajrzeć na https://anco.com.pl/pl/p/Polmaska-przec ... FFP3-D/604, gdzie wszystko to dostaniecie.
Błażej

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Błażej »

Ciekawy i merytoryczny temat. Zgadzam się z tym, że pracownicy powinni przechodzić cykliczne szkolenia BHP. Ja w tym zakresie współpracuję od długiego czasu z firmą https://4telpartner.pl/oferta/szkolenia-bhp/. Oprócz samych szkoleń wykonują dla nas także karty ryzyka zawodowego, związane z poszczególnymi rolami i zadaniami pracowników. Jest to dla nas niezwykle wygodne i oszczędne rozwiązanie, dzięki któremu jesteśmy w stanie znacznie zwiększyć bezpieczeństwo w naszym zakładzie pracy.
ODPOWIEDZ