System przywołujący kelnera

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Floriana66
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2022, 5:05

System przywołujący kelnera

Post autor: Floriana66 »

Jak zapewne domyślacie się już po samym tytule, moje pytanie będzie dotyczyło osób, które prowadzą swój biznes w branży gastronomicznej. Planujemy zainwestować w takie urządzenia, jak system przywołujący kelnera czy ktoś z Was może ma doświadczenia, użytkuje takie systemy w swoim lokalu gastronomicznym i będzie w stanie podzielić się opinią na forum?
piotr_s_88

Re: System przywołujący kelnera

Post autor: piotr_s_88 »

Jeśli interesuje cię system przywoływania kelnerów, to ja mogę polecić system KDS od GoPOS - pozwala na wysyłanie kelnerom powiadomień o przygotowanym na kuchni daniu. U mnie w lokalu sprawdza się takie rozwiązanie. System ogólnie znacząco poprawia przepływ informacji między pracownikami. Kelner po przyjęciu zamówienia przesyła kucharzowi powiadomienie, dlatego kucharz może szybciej zacząć przygotowywać danie. Pracownicy na kuchni mogą też zmieniać statusy zamówienia w czasie jego przygotowywania, co mocno poprawia organizację pracy. KDS chwalą zarówno kelnerzy jak i kucharz, dlatego polecam wypróbować, przydaje się szczególnie przy tzw "tabace", gdzie każda minuta ma znaczenie i łatwo o błędy :D Warto też wykorzystać system sprzedażowy na tablety dla kelnerów. Będą mogli przyjmować zamówienia przy stolikach, bez ciągłego biegania do POS i zapisywania zamówień od klientów na karteczkach. Można też pokazywać klientom zdjęcia dań na tablecie, co moi goście bardzo doceniają, łatwiej im zdecydować, co zamówić, gdy zobaczą pozycje z menu które ich interesują. Kelnerom oczywiście też znacznie wygodniej pracuje się, gdy korzystają z nowoczesnych tabletów, a nie notesów - obsługują zdecydowanie więcej osób w krótszym czasie.
Ogólnie system sprawdzi się w różnego rodzaju lokalach gastro, jest też sporo innych wartych uwagi aplikacji. Na początek najlepiej wejść sobie na strone GoPOS i poczytać więcej o ich systemach lub po prostu zadzwonić - na pewno opowiedzą dokładnie o tym, co cię interesuje i doradzą co najlepiej wybrać.
ODPOWIEDZ