Serwer do firmy?

Wątek o prowadzeniu firmy.
JaceKś17

Serwer do firmy?

Post autor: JaceKś17 »

Czy ktoś z Państwa posiada w firmie stacjonarny serwer i może podzielić się opinią jaki wybrać? Obecnie oferty na tego typu urządzenia jest bardzo dużo. Na https://bizserver.eu/pl/producent/supermicro są dostępne serwery Supermicro. Czy ktoś z Was ma może te modele i może podzielić się opinią jak się spradzają?
Subeń

Re: Serwer do firmy?

Post autor: Subeń »

Jeżeli chodzi o serwery to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://ale.pl/1167-serwery z która również mieliśmy okazję w tym zakresie współpracować. Przede wszystkim profesjonalizm obsługi, duże możliwości znalezienia optymalnych rozwiązań pod konkretne potrzeby danej firmy i rozsądne ceny. Współpraca jak najbardziej nam się udała.
Michał20

Re: Serwer do firmy?

Post autor: Michał20 »

Może nie typowo o serwerach do firm ale o czymś co może usprawnić działanie firmy. Mowa tutaj o systemie CRM który poprawia efektywność firmy oraz ułatwia zarządzania relacjami z klientami oraz firmą. Ja w swojej firmie korzystam z systemu od FiRMAO, według mnie jest to jeden z najlepszych programów tego typu na rynku. Posiada on wszystkie funkcjonalności które tego typu program powinien posiadać. firmao.pl/ds
Tomaszek

Re: Serwer do firmy?

Post autor: Tomaszek »

Jacku, trudno się z Tobą nie zgodzić. Aktualnie na rynku jest bardzo dużo ofert różnego rodzaju sprzętu serwerowego. Trzeba wybierać między obudowani rackowymi i towerowymi oraz tym, co fizycznie ma się w nich znaleźć. Nie wspomnę już o tym, ilu producentów produkuje sprzęt i oprogramowanie serwerowe i jak wiele nowości dostarcza rynek.

Myślę, że najlepszym wyjściem dla Ciebie byłoby skontaktowanie się z jednym z autoryzowanych dystrybutorów serwerów. Pomogą dobrać Ci odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb. Wskazałeś stronę firmy Bizserver. Znam ich doskonale, sam korzystam z nich usług. Dodałeś też odnośnik: https://bizserver.eu/pl/producent/supermicro który kieruje na markę amerykańskiego producenta serwerów Supermicro. To na pewno dobry wybór jeżeli szukasz czegoś niezawodnego i w dobrej cenie.

Powodzenia!
anuua

Re: Serwer do firmy?

Post autor: anuua »

Na serwerach się nie znam, bardziej pracuję tekstem i nic wam nie powiem, ale dodatkowo też was nie osłabię, podpowiem jedynie, że macie takie https://goodatservice.com/ możliwości w sieci, które pozwolą Wam budować waszą niezależność. Mam wrażenie, że to się wszystko jakoś układa, ale ja mam też ochotę stwierdzić, że wiedza to potęga i podstawa.
ODPOWIEDZ