Oznakowanie miejsc parkingowych

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
wirginiusz85
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2020, 21:11

Oznakowanie miejsc parkingowych

Post autor: wirginiusz85 »

Witam serdecznie,
Jakie znacie godne polecenia firmy specjalizujące się w znakowaniu miejsc parkingowych? Byłbym wdzięczny za podpowiedzi, do kogo powinienem się zgłosić z takim zleceniem.
Awatar użytkownika
Stoisław-89
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2020, 7:16

Re: Oznakowanie miejsc parkingowych

Post autor: Stoisław-89 »

Polecam skorzystać z usług malowanielinii.com. [color= rgb(0, 0, 0);]W mojej opinii są najlepsi jeśli chodzi o oznakowanie poziome nie tylko parkingów, ale też hal czy magazynów. Zlecenia realizują szybko i solidnie, a do każdego klienta podchodzą indywidualnie.[/color]
Awatar użytkownika
Kandinski
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2020, 21:31

Re: Oznakowanie miejsc parkingowych

Post autor: Kandinski »

Solidna firma zajmująca się sprzedażą i montażem oznakowania pionowego i poziomego i oznakowaniem parkingów to Andros z Redy https://andros-reda.pl/uslugi My korzystaliśmy z ich usług i spisali się świetnie, sprawnie i szybko zajęli się montażem, nie przesadzili też z ceną usługi, także jestem o nich jak najlepszej opinii.
hiczungł

Re: Oznakowanie miejsc parkingowych

Post autor: hiczungł »

Oznakowanie obszarów projektowych w terenie to jedna z dziedzin, którymi się zajmują https://www.bpdukt.pl/oferta Muszę przyznać, iż spisali się na medal a do tego sprostali moim wymogom. Znaki całkowicie spisują się w swojej roli i prezentują bardzo profesjonalnie. Na parkingu obok naszej firmy wszystko w końcu jest jasne!
kasiuś

Re: Oznakowanie miejsc parkingowych

Post autor: kasiuś »

Najważniejszym elementem w miejscach parkingowych są przede wszystkim znaki drogowe dzięki nim możemy dowiedzieć się gdzie można zaparkować samochód i na jaki okres. Takie znaki można kupić przez sklep internetowy tutaj https://drogowe.com.pl/ . Mamy do wyboru - znaki nakazu , zakazu, informacyjne, ostrzegawcze oraz uzupełniające.
ODPOWIEDZ