odpady komunalne

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 55
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:51

odpady komunalne

Post autor: deborah »

Odpady komunalne Rzeszów - znacie jakąś rzetelną firmę?
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 306
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: odpady komunalne

Post autor: kolka »

Ciężko mi coś polecić niestety, ale może wypowie się ktoś bardziej doświadczony w tym temacie? Ja mogę jedynie przypomnieć ci o rejestracja bdo Jest to szczególnie ważne, jeśli prowadzisz własną firmę. Ze wszystkich odpadów trzeba się "rozliczać" i je zarejestrować. Niestety wiele firm nadal praktykuje techniki nielegalnej utylizacji odpadów.
móraszkiewicz

Re: odpady komunalne

Post autor: móraszkiewicz »

Odkąd pamiętam to generujemy bardzo dużo odpadów. Dlatego rozsądne w tym wypadku było zgłoszenie się do https://nkkontenery.pl/oferta po odbiór i wywóz śmieci. Odezwaliśmy się do nich, przez co mamy teraz absolutną pewność, iż śmiecie lądują we właściwym miejscu.
ozzyyy

Re: odpady komunalne

Post autor: ozzyyy »

Cześć. Ja zawsze złom i odpady różnej maści oddaje w jedno miejsce. Spod domu i mojego przedsiębiorstwa zabiera je regularnie. Zawsze na czysto, a dodatkowo ma świetną ofertę cenową. Firma nazywa się EKO-WTÓR i mieści się w Bożanowie. A to link do jej strony internetowej: https://www.eko-wtorzarow.pl/kontakt Dodatkowo utylizują mi wszystkie dokumenty w pełni profesjonalnie. Pozostaje mi polecić wam tę firmę, bo jest mega solidna i terminowa. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ