Kadry i płace Lublin

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Sulibor1966
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2020, 16:18

Kadry i płace Lublin

Post autor: Sulibor1966 »

Witam serdecznie. Potrzebuję znaleźć dobre biuro rachunkowe w Lublinie do współpracy. Na moje oko najkorzystniejsza wydaje się oferta proponowana przez rensorg.pl. Korzystaliście z ich usług? Byliście zadowoleni?
Awatar użytkownika
koryna-77
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2020, 15:09

Re: Kadry i płace Lublin

Post autor: koryna-77 »

Ja jestem zadowolona w 100% i w dalszym ciągu współpracuję z biurem Rensorg. Oferują usługi kadrowo-płacowe w Lublinie i moim zdaniem są w tej dziedzinie niezastąpieni. To zresztą eksperci posiadający certyfikaty księgowe, a to działa zdecydowanie na ich korzyść.
Awatar użytkownika
Oleandro
Posty: 47
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:54

Re: Kadry i płace Lublin

Post autor: Oleandro »

A i kogoś przez internet możecie poszukać;) Zobaczcie sobie tak może co proponuje firma http://sterrn.pl właśnie w zakresie zajmowania się kadrami i płacami. Z tego co widziałam to również zajmują się fuzjami firm, upadłością, likwidacjami czy też po prostu obsługą prawną.
Awatar użytkownika
bergamotka
Posty: 126
Rejestracja: 29 kwie 2020, 8:59

Re: Kadry i płace Lublin

Post autor: bergamotka »

Teraz wszystko się przenosi do internetu, to trochę niesamowite. Tak naprawdę wystarczy mieć dobry internet i można działać. Sama ostatnio szukałam czegoś szybszego i na szczęście dobra oferta się trafiła na pan wybierak ...
poliś

Re: Kadry i płace Lublin

Post autor: poliś »

Tutaj https://hrk.pl/pl/dla-klienta/payroll-consulting sobie koniecznie zerknijcie. Ta firma specjalizuje się w zarządzaniu dokumentacją personalną i profesjonalnym rozliczaniu wynagrodzeń. Myślę, że warto skorzystać z ich usług, ponieważ zajmą się tym, na czym kompletnie się nie znamy. W razie kontroli z pewnością będzie wszystko w najlepszym porządku.
ODPOWIEDZ