Fotowoltaika w leasingu

Wątek o prowadzeniu firmy.
Mroźik

Fotowoltaika w leasingu

Post autor: Mroźik »

Czy korzystacie z paneli fotowoltaicznych w swoich firmach? Mam zamiar, jeszcze w tym roku założyć panel. Zastanawiam się nad tym, czy na ten cel, dobrym rozwiązaniem będzie zaciągnięcie leasingu. Znacie firmę, która takich leasingów udziela? Z góry dziękuje za każdą odpowiedz.
Boś

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: Boś »

Mam panele fotowoltaiczne w firmie od 3 miesięcy. Jak na ten moment, jestem bardzo zadowolony. Rachunki za prąd, są widocznie mniejsze. Jeśli chodzi o leasing, to pod tym adresem, znajdziesz świetną ofertę - https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Myślę, że będziesz zadowolony ;)
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 166
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: otylia »

Znam temat, my mamy fotowoltaikę w leasingu. Jako firma nie byliśmy w stanie mimo dość dobrej sytuacji bieżącej finansowej zapłacić za instalacje paneli ze środków własnych. Początkowo myśleliśmy o kredycie ale umowa leasingu wydała się bardziej sensowna. Zobaczcie wszystko na https://eeef.pl/leasing/ my z tych informacji skorzystaliśmy, w pierwszej kolejności zgłosiliśmy się do tej firmy. Oni mają wieloletnie doświadczenie, mnóstwo udanych realizacji na koncie. Współpraca z nimi układała się pomyślnie od początku do końca.
Galiś

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: Galiś »

Na pewno sprawdzę ich ofertę, ponieważ takiej firmy szukałem. Jednak mi zależy bardziej, na kredycie indywidulanym. Chcę założyć panele w swoim domu, ponieważ rachunki za prąd zaczynają mnie przerażać. Mam nadzieje, że taka inwestycja szybko mi się zwróci.
Łuki

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: Łuki »

Galiś pisze: ↑28 maja 2021, 20:28 Na pewno sprawdzę ich ofertę, ponieważ takiej firmy szukałem. Jednak mi zależy bardziej, na kredycie indywidulanym. Chcę założyć panele w swoim domu, ponieważ rachunki za prąd zaczynają mnie przerażać. Mam nadzieje, że taka inwestycja szybko mi się zwróci.
Wejdź na ich stronę https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Mają kredyty dla osób indywidulanych i to na preferencyjnych warunkach. Czytałem również, że taki kredyt, nie wyklucza Cię z dofinasowania z państwa. Więc warto rozważyć montaż takich paneli.
strumień

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: strumień »

Moim zdaniem każdy sposób jest dobry, żeby namawiać do niej ludzi. Ważne jest nasze społeczne poczucie odpowiedzialności i to, żebyśmy skupili się na rzetelnej wiedzy i na tym, co możemy przygotować. jeśli chodzi ogólnie o przyszłość. I na pewno panele fotowoltaiczne od Hymon https://hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/ są odpowiednie.
Elś

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: Elś »

Potwierdzam, że kredyt z platformy finansowej, nie wyklucza Cię z dofinasowania z Państwa. Moim zdaniem, to chyba wystarczający powód, by w końcu zainwestować w eko technologię i cieszyć się mniejszymi rachunkami. Ja to już zrobiłem i jestem bardzo zadowolony.
Sławomir

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: Sławomir »

W moim przypadku skorzystałem z oferty firmy https://grupaekosystemy.pl/fotowoltaika-plock i szczerze polecam zainteresowanym. Zajęli się wszelkimi sprawami związanymi z instalacją fotowoltaiczną. Przyjechali, wykonali wszelkie pomiary oraz zaprojektowali całą instalację, a następnie zajęli sie jej montażem.
łałałą

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: łałałą »

Cóż, niestety tak jest… ale czy wiesz, że możemy to zmienić i jednocześnie zrobić wiele dobrych rzeczy dla naszej planety? Zgadza się... Na przykład możemy zmienić dostawców energii, aby szanowali energię i uzyskiwali od nich całkowicie czystą energię, która będzie pochodzić z energii odnawialnej.
błazen76

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: błazen76 »

Odpowiednie finansowanie może zapewnić nam dobra firma instalacyjna, same ceny i opinie o instalatorach porównamy na https://ekofachowcy.pl/ . To dobrze działająca porównywarka, praktycznie wszystkiego co związane jest z fotowoltaiką. Można zawęzić wyszukiwanie do regionów, co znacząco ułatwia znalezienie dobrej firmy z okolicy.
waś

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: waś »

Cóż, niestety tak jest… ale czy wiesz, że możemy to zmienić i jednocześnie zrobić wiele dobrych rzeczy dla naszej planety? Zgadza się... Na przykład możemy zmienić dostawców energii, aby szanowali energię i uzyskiwali od nich całkowicie czystą energię, która będzie pochodzić z energii odnawialnej, tak jak firma respect energy .
deuł

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: deuł »

Czyli chodzi o fotowoltaikę dla firm? Sami zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie już jakiś czas temu i doskonale nam to funkcjonuje. Mamy bardzo korzystną umowę zawartą z firmą Ekofal https://ekofal.pl/fotowoltaika/dla-firm/ z Wyszkowa. Z nimi indywidualnie ustalaliśmy ceny i wszelkie inne warunki. Bez problemu się dogadaliśmy, to rzeczowi i rzetelni ludzie. Na tej umowie wychodzimy bardzo korzystnie, polecam.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: panalkra »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://elektrokalka.pl/
małymax

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: małymax »

Instalacja fotowltaczina powinna być dobrze zabezpieczona przeciw przepięciami. Firma instalacyjna lub elektryk stosują najczęściej ochronniki przepięć https://vcx.com.pl/kategoria/ochronniki-przepiec-dc/ . Warto podpowiedzieć im przy jakiejś okazji że dobrej jakości ochronniki kupimy w sklepie VCX, to gwarancja dobrej ochrony np. podczas burzy czy skoków napięcia.
mantazuśka

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: mantazuśka »

Nie wiem czy jest w ogóle taka możliwość, ale warto poszukać czegoś więcej na ten temat. Także ja zamierzam dowiedzieć się znacznie więcej na temat tej całej fotowoltaiki. I tak też między innymi znalazłam tę firmę https://kobo-energy.pl/fotowoltaika-nysa/ która to ma bardzo duże doświadczenie w montażu fotowoltaiki. Także u nich na pewno dowiem się znacznie więcej na ten temat.
Paulina8756377

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: Paulina8756377 »

Założyłam panele w 2015, i jestem bardzo zadowolona z rezultatów, rachunki są znacznie niższe. Ja korzystałam z firmy Invest solar, zaproponowali idealną oferte4 dla mojego domu. Doradcy odpowiadają na każde pytanie. Myślę, że na Twoje pytanie również odpowiedzą. Polecam tą firmę fotowoltaiczną!

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
DŻASTAA

Re: Fotowoltaika w leasingu

Post autor: DŻASTAA »

A jakie są raty leasingu w koszty jak to wrzucić? W sumie jestem pewna, że sporo osób ma z tym problem, dlatego mam nadzieję, że będziemy mogli sobie o tym powiedzieć. Jestem pewna, że macie dla mnie jakieś wskazówki, informacje. No i jeśli mamy też sobie to omówić, to zdecydowanie fajnie będzie sobie z tym wszystkim polemizować. Chętnie to przedyskutuję.
ODPOWIEDZ