Firma spedycyjna i transportowa

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Gruzin
Posty: 27
Rejestracja: 18 sty 2019, 12:40

Firma spedycyjna i transportowa

Post autor: Gruzin »

Jeśli szukasz firmy, która dostarczy Ci kompleksowe rozwiązania logistyczne – to jak najszybciej skontaktuj się z rekomendowaną firmą spedycyjną http://rras.pl/ . Zajmuje się ona transportem na arenie międzynarodowej.
Awatar użytkownika
sykstus
Posty: 133
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:21

Re: Firma spedycyjna i transportowa

Post autor: sykstus »

na szczęscie teraz jest dobry wybor i ceny konkurencyjne
Awatar użytkownika
tomasz45
Posty: 17
Rejestracja: 24 mar 2020, 12:53
Kontakt:

Re: Firma spedycyjna i transportowa

Post autor: tomasz45 »

A zastanawialiście się kiedyś jak założyć taką firmę? Można to zrobić w 6 prostych krokach https://portalwiedzy.streamsoft.pl/pora ... zyc-firme/
Marianna Świtalska

Re: Firma spedycyjna i transportowa

Post autor: Marianna Świtalska »

Ja polecam zapoznać się z oferta firmy spedycyjnej https://www.mark.com.pl/ z siedzibą w miejscowości Dołuję. Firma zajmuję się kompleksowo usługami spedycyjnymi na terenie Polski i całej Europy.
Rafał80

Re: Firma spedycyjna i transportowa

Post autor: Rafał80 »

Zarządzanie firmą może usprawnić system CRM. Jest to program który wspomaga takie procesy jak zarządzanie firmą oraz zarządzanie relacjami z klientami. Program ten ułatwia zarządzanie oraz zwiększa efektywność firmy. Ja korzystam z systemu od FIRMAO i bardzo go polecam, jest to jeden z najlepszych oprogramowań na rynku.
Witek Kieraś

Re: Firma spedycyjna i transportowa

Post autor: Witek Kieraś »

Jeżeli firma transportowa to tylko z polecenie jeżeli siedzimy w tej branży. Ja co najmniej kilka razy w roku muszę skorzystać z usług takiej firmy i najlepiej wychodzę na współpracy z firma EKSPO-TRANS https://ekspo-trans.pl/kontakt/. Firma oferuję kompleksowe usługi w zakresie transportu międzynarodowego na takich kierunkach jak Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Włochy i nie tylko. Firma oferuję również transport towarów niebezpiecznych ADR.
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Firma spedycyjna i transportowa

Post autor: brado »

Niezależnie, czy mówimy o usługach spedycyjnych, transportowych czy jeszcze innych, to każdy się zgodzi, że zawsze warto polegać na profesjonalistach. Tym bardziej, że często powierzamy takim firmom cenne wartościowe towary. Dlatego warto kłaść duży nacisk na odpowiednie zabezpieczenie naszych produktów. Jeśli chodzi o pakowanie maszyn do transportu drogą morską to od razu zgłaszajcie się do firmy https://inrel.pl/ . U nich możecie liczyć na jakość, profesjonalizm i kompleksowość usługi. Na stronie macie szczegóły oferty.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Firma spedycyjna i transportowa

Post autor: Marek78 »

Witam.
A czy tutaj już zaglądaliście: https://promy24.com/ ? Mają tam ciekawe i przede wszystkim praktyczne propozycje, jeśli chodzi o przeprawy promowe. Jest tam bowiem sporo opłacalnych opcji, gdzie można rezerwować przeprawy promowe. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, bo dzięki temu można sporo zyskać i to nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Uważam, że są to jedne z najlepszych ofert. Więc rozejrzyjcie się tam koniecznie. :D
Pozdrawiam Serdecznie. :lol: :lol:
TomaszekŻ890

Re: Firma spedycyjna i transportowa

Post autor: TomaszekŻ890 »

Jeżeli jesteśmy w temacie firm transportowych to ja mogę polecić kontakt do bardzo dobre firmy ale ze Skaryszewa. Firma Anmar https://www.anmartransport.pl/oferta oferuję profesjonalne usługi w zakresie transportu przesyłek poniżej 3,5 tony, a także ładunków, które przekraczają ten ciężar. Warto podjąć z nimi współpracę bo firma pomoże w przejściu przez proces odprawy celnej związanej z przesyłaniem towarów przez granice Unii Europejskiej. Ja potrzebowałem takiej pomocy bo kiepsko znałem się na tym a był to mój pierwszy transport zlecony.
ODPOWIEDZ