finanse w firmie

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 56
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:54

finanse w firmie

Post autor: kitti32 »

Hejka, czasami tak się dzieje, że w firmie rośnie zadłużenie i problemy finansowe. Moje pytanie dotyczy tego jak sobie radzicie z takimi bardzo poważnymi problemami. Radzicie sobie na własną rękę? Słyszałam, że w takich problemach można się zgłosic np. do kancelarii Lexa Protect by sprawa poszła sprawniej i profesjonalnie. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 33
Rejestracja: 23 sie 2019, 13:03

Re: finanse w firmie

Post autor: katpat »

Kiedy masz naprawdę spore zadłużenie i nikt nie chce udzielić ci finansowania, powinieneś zwrócić się o pomoc do profesjonalnego pośrednika kredytowego i zacząć starania o kredyt oddłużeniowy https://splatapozyczek.pl/kredyt-oddluzeniowy/ , dzięki któremu zamienisz kredyty, których nie jesteś w stanie spłacać w taki, któremu podołasz.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 49
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:05

Re: finanse w firmie

Post autor: Kordik »

Biorąc kredyt warto pomyśleć o tym, czy nie skorzystać z usług doradców kredytowych. Dzięki ich pomocy możemy uzyskać różnego rodzaju kredyty.
Ciekawe informacje można znaleźć również na blogu specjalistów z Habza : https://habzafinanse.com.pl/pozyczka-z- ... -wiedziec/
Warto wejść i sobie przeczytać, gdy nie wiemy na czym się charakteryzuje dana usługa.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: finanse w firmie

Post autor: mczay »

Takie finanse warto powierzyć specjalistom.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2019, 15:12
Kontakt:

Re: finanse w firmie

Post autor: mleczko90 »

A skoro mowa o finansach to jak przetwaracie płatnosci? Korzystacie z jakichś terminali dla platnosci zblizeniowych czy akceptujecie tylko przelewy?
_____________________________
https://www.mofimo.com/oferta/taxi.html
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: finanse w firmie

Post autor: KacperSz »

Warto szukać dobrych inwestycji w jak najlepszej formie, dlatego jeśli znajdziecie wolną chwilę to koniecznie zwróćcie uwagę na portal https://www.programcp.org.pl/ gdzie znajdziecie całą kategorię poświęconą firmie, finansom oraz budownictwie. Dla każdego kto szuka nowych pomysłów i wskazówek w mojej opinii to jak najbardziej dobry kierunek skąd można czerpać wiedzę.
ODPOWIEDZ