Doradztwo

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 60
Rejestracja: 13 kwie 2019, 20:09

Doradztwo

Post autor: heniutek »

Potrzebna będzie firma, która w takim zakresie jak doradztwo dla biznesu posiada duże doświadczenie. Chodzi o nietypowe projekty z branży IT. Czy http://www.vattax.pl/doradztwo-dla-biznesu/ będzie dobrym wyborem? Dużo osób sobie ich chwali w różnych tematach, nie wiem jednak, jak poradzą sobie z firmami technologicznymi.
Awatar użytkownika
JoAnka92
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 1:01

Re: Doradztwo

Post autor: JoAnka92 »

Nie znam się na takich rzeczach. Musisz sobie jakoś poradzić z tym zagadnieniem.
Za dobrze. Za prawdziwie. Za bardzo tak, jakby to naprawdę coś znaczyło. Za dużo, by potem znów to stracić.
Awatar użytkownika
tojawojownik
Posty: 128
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:21

Re: Doradztwo

Post autor: tojawojownik »

Ważnym aspektem w biznesie jest również doradztwo oraz pomoc w zakresie kompetencji IT. Szczególnie małe i nowe firmy które nie mają jeszcze odpowiedniej ilości klientów i projektów chętnie korzystają z takich usług. http://www.flyweb.pl/5-powodow-dla-ktor ... are-house/ firmy oferują na ciekawych warunkach specjalistów IT, administratorów, programistów, kierowników projektu, testerów. Każde kompetencje które są potrzebne w danej chwili mogą być dostępne czasowo.
Rubęs

Re: Doradztwo

Post autor: Rubęs »

Szukając dobrych specjalistów którzy będą Wam w stanie profesjonalnie pomóc i jednocześnie zależy Wam na odpowiednim doświadczeniu to tutaj na pewno warto w mojej opinii zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Enterprise Advisors. Jest to firma szkoleniowo doradcza z której również mieliśmy okazję korzystać ponieważ świetnie znają się na branży w której działamy czyli Horeca. Do tego szeroki zakres świadczonych usług i co również ważne w końcu widzimy jak nasz biznes może rozkwitać. Pozdrawiam serdecznie!
móranowski

Re: Doradztwo

Post autor: móranowski »

Ogromnego wsparcia na tym polu udzielili nam https://advisory.szczecin.pl/oferta/ . Ich zadanie polegało na zapewnieniu wdrożenia rozsądnych systemów zarządzania jakością zgodnych z normami serii ISO 9001:2015 i AQAP . Mocno na tym zyskaliśmy a do tego całkowicie sprostało to moim wymogom na tym polu. Długo szukałem czegoś takiego!
PanWołodyjowski

Re: Doradztwo

Post autor: PanWołodyjowski »

Hej. Jak się zależy wam na prawidłowym prowadzeniu firmy i je rozwoju, warto oddać się w ręce profesjonalistów. Jest fajna strona, na której znajdziecie biura rachunkowe, księgowe, prawników i tym podobne firmy, które będą prowadzić, pomagać w prowadzeniu firmy https://www.biznes-katalog.pl/firmy/polska/doradztwo Ja znalazłem do swojej firmy biuro rachunkowe oraz prawnika, którzy się świetnie spisują już dobrych kilku lat, więc wy dzięki tej wyszukiwarce też znajdziecie.
Darkoś

Re: Doradztwo

Post autor: Darkoś »

Jeśli prowadzi się firmę to takie profesjonalne doradztwo czy współpraca z innymi firmami są jak najbardziej potrzebne i pomocne w wielu kwestiach. Według mnie taka współpraca biznesowa może przynieść bardzo szerokie korzyści i to dla obydwu stron. Kwestia żeby znaleźć odpowiednie do profilu biznesu.
ODPOWIEDZ