Dodatkowa szkoła

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
monta
Posty: 96
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:16

Dodatkowa szkoła

Post autor: monta »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
prawek1
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwie 2019, 19:58

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: prawek1 »

Już wybór szkoły podstawowej dla dziecka to poważna decyzja i też trzeba się zdecydować na najlepszą w okolicy. Też Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie nam się spodobała. Tutaj dzieci mają dobrych nauczycieli i też mogą być na zajęciach dodatkowych do późniejszych godzin.
Awatar użytkownika
mk31
Posty: 39
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:16

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: mk31 »

To się wszystko tak szybko zmienia, że nie wiadomo co za chwilę będzie w cenie.
Awatar użytkownika
kronopio
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:44

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: kronopio »

Może warto poszukać w innych tematach albo jakichś artykułach. Pewnie coś znajdziesz w ten sposób.
Można mieć wszystko, a tak na prawdę nie mieć nic
Awatar użytkownika
wybitna
Posty: 36
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:18

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: wybitna »

Dobrze znaleźć szkołę, która na prawdę da dobrą edukację Twojemu dziecku. Ostatnio słyszałam o Szkole Europejskiej w Łodzi https://szkolaeuropejska.pl/ gdzie są klasy anglojęzyczne. Zapoznaj się z ich ofertą jeśli chcesz dać dziecku dobry start.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 169
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: otylia »

Zdobywanie kwalifikacji i doświadczenia to jedno a potem szukanie pracy to drugie. Warto wiedzieć jak te wszystkie kursy i szkolenia do CV prawidłowo wpisać. Pomogą w tym darmowe kreatory https://www.aplikuj.pl/cv/, na różne stanowiska pracy. Oczywiście im bogatsze CV tym większa szansa na zdobycie zatrudnienia, trzeba to jednak jeszcze odpowiednio w tym dokumencie wszystko ująć. By było przejrzyście i czytelnie.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Lolka »

Na pewno warto zapisać się do jakieś dodatkowej szkoły języków obcych, bo ich znajomość jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna i czasami przesądza nawet w otrzymaniu pracy. Osobiście mogę Wam polecić szkołę Profi Lingua, z której pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Jak widać możecie się tam uczyć różnych języków na różnym poziomie zaawansowania.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: mczay »

Sporo ciekawych informacji na temat edukacji można dowiedzieć się z tego bloga internetowego: portal edukacja (myślę, że warto na niego zajrzeć)
Awatar użytkownika
pahana
Posty: 139
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: pahana »

Często w prywatnych szkołach bywa problem z dostępnością podręczników. Mojej córce specjalnie musiałam na internecie zamawiać na https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html bo nigdzie nie mogłam dostać książek która szkoła wybrała.
ewuś0222

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: ewuś0222 »

Moim zdaniem prywatne nauczanie jest dużo bardziej rozwinięte i na takie zdecydowaliśmy się dla naszego dziecka, bo jesteśmy w stanie opłacać czesne. Szkoła jaką wybraliśmy to https://gdansk.tevizja.pl/#_ga=2.206017 ... 1518604893 , ponieważ posiadają rozszerzony język angielski, co dla nas było bardzo ważne. Ponadto jest opieka wykwalifikowanych pedagogów.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: ksenia88 »

Jeśli chodzi o edukacje, jej nieodzownym elementem są notatki. Warto zatem wiedzieć jak się na to przygotować i dobrze zaplanować zakup zeszytów. Polecam zajrzeć na https://papierowo.pl/blog/jakie-zeszyty-szkolne-najlepiej-wybrac gdzie znajdziesz cenne porady, a także plany dotyczącego tego zagadnienia, które na pewno pomogą w tym obszarze.
Awatar użytkownika
Bellea
Posty: 185
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:47

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Bellea »

W wielu przypadkach jest to po prostu koniecznością, fajnie że rodzice interesują się takimi rzeczami. Jak jednak uda się wam znaleźć dobrą szkołę dla swojego dziecka to nawet nie trzeba będzie myśleć o niczym dodatkowym. Ja miałam tak szkołę z polecenia od siostry. Te Vizja z Gdańska ma już taką ofertę edukacyjną, że o niczym dodatkowym nie muszę myśleć.
ODPOWIEDZ