Certyfikat - bezpieczeństwo danych

Wątek o prowadzeniu firmy.
Łukasz

Certyfikat - bezpieczeństwo danych

Post autor: Łukasz »

Jak wygląda u Was w firmie sprawa zabezpieczenia danych które przechowujecie? Macie może taki certyfikat: http://www.adees.net/iso_27001.php ? A może wynajmujecie jakąś firmę która trzyma nad tym pieczę? Jesteście pewni że takie dane są bezpieczne? .
Królik

Re: Certyfikat - bezpieczeństwo danych

Post autor: Królik »

Jeśli zależy ci na bezpieczeństwie danych twojej firmy to musisz wdrożyć odpowiednie systemy a jeszcze lepiej zlecić to profesjonalistom jak ci z firmy https://vistorm.pl/pl/ Zajmują się tym od lat i mają ciekawe systemy modułowe jak SAP IDM czy SAP Security. Dzięki ich ofercie obieg informacji i procesy będą bezpieczne a przepływ informacji szybki i pod nadzorem tak aby nic nie wyciekło do osób z poza firmy.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Certyfikat - bezpieczeństwo danych

Post autor: Lolka »

O bezpieczeństwo danych trzeba dbać przede w firmach. Dlatego też coraz częściej zatrudniany jest sygnalista w firmie. Dzięki niemu bardzo szybko można wykryć różne nieprawidłowości w systemach, które mogłyby na przykład spowodować wyciek jakiś newralgicznych danych.
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 108
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: Certyfikat - bezpieczeństwo danych

Post autor: megusta »

Teraz z tym bezpieczeństwem danych w firmach ale i prywatnym życiu to wcale nie jest taka prosta sprawa. Czytałam tu https://mamanawypasie.pl/2021/05/szpieg ... tnera.html jak łatwo nawet partner może mnie szpiegować a co dopiero inne podmioty. Postanowiłam korzystać od teraz z bezpiecznego komunikatora który uniemożliwi szpiegowanie
Czaruś22

Re: Certyfikat - bezpieczeństwo danych

Post autor: Czaruś22 »

Jeśli potrzebujesz usługi która sprawdzi twoją firmę pod względem bezpieczeństwa danych i wprowadzi odpowiednie poprawki to skontaktuj się z https://www.isecure.pl/ Nie tylko wykonają audyt ale także przeszkolą twoich pracowników co pozwoli uniknąć wycieku danych. Wszystko to w szybkim terminie i pod okiem specjalistów.
Kaźmirz

Re: Certyfikat - bezpieczeństwo danych

Post autor: Kaźmirz »

W momencie gdy prowadzimy własną firmę to jak najbardziej ważnym jest to aby zachować właściwe bezpieczeństwo danych. Ja również chciałbym od razu każdemu polecić elektroniczny obieg dokumentów https://www.connecto.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ gdyż wiem już z doświadczenia, ze sprawdzi się on znakomicie.
Paweł

Re: Certyfikat - bezpieczeństwo danych

Post autor: Paweł »

O bezpieczeństwo danych w firmie należy skutecznie zadbać, tym bardziej wraz z rosnącą informatyzacją. Nam zależało żeby mieć poprawnie działający dział it i oprogramowanie wspierające w tych zadaniach. Teraz jest to nVision 13 firmy Axence składa się z kilku modułów pomagają m.in jeżeli chodzi o inwentaryzację sprzętu, licencji, czy też na przykład usprawnia zarządzanie dostępami i uprawnieniami użytkowników i informacjami o potencjalnych awariach żeby się z nimi uporać za wczasu.
ODPOWIEDZ