Antywirus do firmy

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
geniusz
Posty: 58
Rejestracja: 04 mar 2020, 19:06

Antywirus do firmy

Post autor: geniusz »

Jaki antywirus polecacie na warunki firmowe? Mamy kilkanaście stanowisk komputerowych, które muszę profesjonalnie zabezpieczyć przed wirusami i włamaniami. Jakie macie zdanie o oprogramowaniu Kaspersky'ego https://www.kaspersky.pl/? Słyszałem, że warto w niego inwestować. Jakie antywirusy macie w swoich firmach?
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Antywirus do firmy

Post autor: Marek78 »

Polecam Ci zajrzeć na https://marken.com.pl/, gdzie znajdziesz najlepsze oprogramowanie antywirusowego dla firm, dostępne na naszym rynku. Dodatkowo możesz też zajrzeć do ich działu ze szkoleniami, ponieważ lubią się oni dzielić swoją wiedzą za darmo.
Awatar użytkownika
molika
Posty: 214
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Antywirus do firmy

Post autor: molika »

A tutaj https://bitdefender.pl/ochrona-serwerow-antywirus/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie się tam rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji dla firm. Trzeba bowiem dobrze zabezpieczyć dane, aby nie narazić na szwank firmy i zaufania klientów. Pomyślcie o tym koniecznie.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Antywirus do firmy

Post autor: panalkra »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://gdata.pl/biznes
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 122
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: Antywirus do firmy

Post autor: megusta »

Do firmy warto też postarać się o bezpieczny komunikator usecrypt https://humorpage.pl/2021/06/22/co-zami ... rywatnosc/ , taki gdzie serwery nie przechowują informacji o adresach IP użytkowników ani innych danych, i tylko osoby, które uczestniczą w danej konwersacji, mogą rozszyfrować przesyłane treści.
ODPOWIEDZ