Adwokat Łódź

Wątek o prowadzeniu firmy.
babroś

Adwokat Łódź

Post autor: babroś »

Dobry prawnik z Łodzi poszukiwany? Zna ktoś jakąś kancelarię lub samodzielnego prawnika, godnego polecenia? Chętnie przyjmę namiary, zależy mi na czasie, ale przede wszystkim na skuteczności prawnika.
Maćkowa

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Maćkowa »

A o jaką sprawę chodzi? Podrzucam Wam namiary na tę Panią adwokat - http://www.lodz-adwokat.pl/ , ona specjalizuje się w różnych gałęziach prawa, więc myślę, że będzie mogła pomóc. Mi pani adwokat pomogła w sprawie rozwodowej. Wszystko poszło po mojej myśli.
Gośka

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Gośka »

Jeśli szuaksz kogoś od prawa pracy czy rodzinnego to mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk z JST. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, jest konkretny i rzetelny. Poważnie traktuje każdego swojego klienta i służy mu pełnym wsparciem. Fajne jest też to, że udziela porad online więc odległość nie powinna być problemem.
Lusia Ślepko

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Lusia Ślepko »

A wiesz ja nie mam jednego prawnika. Jak potrzebuje pomocy to korzystam z porad przez internet https://e-uslugiprawne.pl/. Wyobraź sobie że to taka multikancelaria gdzie są prawnicy z różnych dziecin prawa, prawdziwi specjaliści, którzy bardzo fachowo obsługują klientów i wszystko dokładnie tłumaczą.
Grażka

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Grażka »

Gośka pisze: ↑12 lut 2021, 17:52 Jeśli szuaksz kogoś od prawa pracy czy rodzinnego to mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk z JST. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, jest konkretny i rzetelny. Poważnie traktuje każdego swojego klienta i służy mu pełnym wsparciem. Fajne jest też to, że udziela porad online więc odległość nie powinna być problemem.
Pana Tomasza także śmiało mogę polecić. Pełen profesjonalizm i konkretne podejście. Ja byłam bardzo zadowolona ze współpracy z nim.
druć

Re: Adwokat Łódź

Post autor: druć »

Każda sprawa sądowa może się powieść, ale tylko z pomocą dobrego adwokata. Zobacz sobie na ofertę https://gajda-adwokat.pl/ .Nie jest co prawda z Łodzi, ale ze Szczecina, jednak pracuje razem z kancelarią na terenie całej Polski :) więc na spokojnie, zadzwoń albo napisz meila
Paweł

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Paweł »

Jeśli chodzi o prawo pracy to zdecydowanie Pan Tomaszczyk z JST. My jako firma współpracujemy z nim juz kilka miesięcy i jestem zadowolony. Zawsze służy konkretną poradą i wsparciem. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie. Zwłaszcza teraz, w tym trudnym covidowym czasie jego pomoc jest dla nas nieoceniona.
ODPOWIEDZ